Trabzon Araç Tavan Kaplama

Trabzon Araç Tavan Kaplama

Parlak siyah araç tavan kaplama, aracınızın tavanını korurken aracınıza cam tavan görünümü vererek daha estetik bir hale getirebilirsiniz.

Güneş yanığı olan araçlarda yanıkların dahada fazlalaşmasını önleyebilir boyatmadan aracın orjinalini bozmadan istediğiniz zaman geri sökebileceğiniz şekilde kaplatabilirsiniz.

parlak siyah tavan kaplama dış hava koşullarında kuş pisliği, vernik yanığı, taş izi, çalı çizilmeleri gibi birçok etkene karşı koruma sağlar özellikle vag gurubu araçlar için öneriyoruz.

Vag guruplarının boyası fabrikasyon üretimden düşük mikronludur örneğin x marka araçların boyası 120 – 160 mikron arası gelirken vag gurubu araçlarda bu 110 mikronu geçmez. buda daha ince bir boya tabakası demektir yani korunmaya daha çok ihtiyacı var. Ülkemizde araç alım satımlarında en büyük takıntı olan boya takıntısı özellikle kaput ve tavandır. sizde aracınızı korumak için bizi arayıp daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. siyah tavan kaplama;  folyo kaplama işlemlerinde 5 yıl garanti veriyoruz ve söktürmek istediğinizde bizim kapladığımız araçları bünyemizde yine bize getirerek ücretsiz söktürebilirsiniz. tavan kaplama folyosu tavana, boyaya zarar vermez leke yada iz yapmaz kullandığımız ürünler 1. sınıf araç kaplama ürünleridir. Sizleride işletmemizde görmekten mutluluk duyarız çayımızı içerken birebir tanışmaya ve ürünleri görmeye bekleriz.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Seramik kaplama ve Şeffaf film kaplama farklıdır. Seramik kaplama sanıldığının aksine ta

Detay kaplama tamda düşündüğünüz gibi ince dokunuşlar yaparak a

Şeffaf araç kaplama folyo kaplama uygulaması aracınızın orjinal boyasını korumak